پرسش و پاسخ متداول

# استعلام قیمت و نحوه خرید و شرایط فروش دستگاه خاموت زن

قیمت دستگاه ها با توجه به سیاست های فروش شرکت بر روی سایت درج نشده و اعلام قیمت صرفا از طریق تماس تلفنی با واحد فروش گروه ماشین سازی اروم فرید و پس از استماع نیاز مشتری و توانایی های دستگاه های مختلف مناسب ترین دستگاه خاموت زن به همراه قیمت اعلام می شود.

# پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش دستگاه های خاموت زن به چه شکل می باشد ؟

دستگاه های خاموت زن تولیدی شرکت اروم فرید از دو بخش عمده تشکیل شده (نرم افزار و سخت افزار) که تمامی قسمت های تولید شده و طراحی شده توسط متخصصین این شرکت انجام گرفته و از بابت تامین قطعات و خدمات پس از فروش از طرف شرکت تضمین می گردد.

بدیهی است خدمات این شرکت صرفا برای ماشین آلات خاموت زن تولیدی شرکت اروم فرید امکان پذیر می باشد.

دستگاه های عرضه شده به مدت محدود دارای گارانتی کامل بوده و بیش از 5 سال نیز خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه خواهد شد.

شرکت اروم فرید متعهد است در دوره گارانتی در صورت بروز مشکل و عدم رفع آن توسط مشاورین فنی، در حداقل زمان کاری گروه فنی به محل نصب شده دستگاه اعزام کرده و نسبت به رفع دستگاه اقدام نماید.

# شرایط اعطای نمایندگی در شهر های دیگر

گروه صنعتی اروم فرید به توجه به تخصصی بودن دستگاه و محدود بودن سفارشات فعلا برنامه خاصی جهت اعطای نمایندگی در شهر های کوچک و با تراکم کم ندارد. نمایندگی ها صرفا در چند مرکز استان و کشور های همسایه جهت سهولت در خدمات پشتیبانی ایجاد گردیده است.

# تفاوت دستگاه های خاموت زن گروه صنعتی اروم فرید با ماشین های هیدرولیکی میلگرد خمکن

دستگاه های خاموت زن تولیدی شرکت اروم فرید تمام اتوماتیک بوده و از مرحله کشش میلگرد تا خاموت زنی به عهده دستگاه و برنامه کامپیوتری می باشد و اپراتور صرفا ناظر بر عملکرد دستگاه می باشد ولی در دستگاه خمکن میلگرد اپراتور و نیروی انسانی قسمتی از کار را بر عهده خواهد داشت.

خطای انسانی در کیفیت خاموت تولید شده و دور ریز در دستگاه های خاموت زن اروم فرید به صفر رسیده در حالی که محصول نهایی در دستگاه های میلگرد خمکن دستی تناسب با دقت اپراتور خواهد داشت.

خاموت تولید شده توسط دستگاه خاموت زن اروم فرید با دقت میلیمتری 20 برابر تولید مشابه دستی خاموت توسط دستگاه خمکن میلگرد در ساعت و یا روز می باشد که برای پروژه های ساختمانی و تاسیساتی عظیم و سرمایه گذاری با بازدهی سریع کاملا مقرون به صرفه می باشد.