راه اندازی کارگاه آهن فروشی

راه اندازی کارگاه آهن فروشی – تولید محصولات آهنی ساختمان

فروش محصولات آهنی یکی از مشاغل پر درآمد و فعال در هر شرایط اقتصادی و محلی می باشد. محصولات آهنی در صنعت ساختمان که گستره وسیعی را شامل می شود و همچنین سایر صنایع تولیدی و تبدیلی فراوان مورد استفاده قرار می گیرد. بطور مثال برای شرکت های ساختمانی که پروژه های عمرانی کوچک و متوسط در دست اجرا دارند ترجیح می دهند که ملزومات آهنی خود را از کارگاه آهن فروشی سطح شهر تهیه نمایند.

یکی از پرفروش ترین محصولات آهنی میلگرد های فرم داده شده به اسم خاموت می باشد که در اسکلت بتنی ساختمان، طراحی دکوراسیون و تزئینات داخلی ساختمان و … به کررات مورد استفاده قرار می گیرد.

در گذشته خاموت از میلگرد با دست و نیروی انسانی تولید می شد و کیفیت خاموت ها به دقت تولید کننده خاموت بستگی داشت، جدیدا دستگاه های پرس هیدرولیک به منظور خمکاری میلگرد مورد استفاده قرار می گیرد که خاموت نهایی تولید شده به این روش نیز به اپراتوری که مستقیما با دستگاه کار می کند ارتباط مستقیم دارد. گروه ماشین سازی اروم فرید برای اولین بار دستگاه های برش، خم و فرم دهی انواع میلگرد را با نام خاموت‌زن اتوماتیک طراحی و تولید نموده که با استفاده از دقت کامپیوتر و ماشین آلات تمام اتوماتیک کشش، فرم دهی و برش میلگرد و به حداقل رساندن خطاهای انسانی در تولید این محصولات آهنی طراحی و تولید کرده است که دستگاهی بسیار مناسب برای کارگاه آهن فروشی می باشد که با نصب و راه اندازی این دستگاه در کارگاه خود امکان تولید انبوه خاموت در شکل ها و اندازه های مختلف با دقت بسیار بالا و با به حداقل رساندن دور ریز فرصت مناسبی برای توسعه این کارگاه ها ایجاد نموده است.

ماشین آلات مورد نیاز برای کارگاه محصولات آهنی

کارگاه های آهن فروشی به وسیله دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک اروم فرید ماشین امکان تولید انواع محصولات آهنی که با میلگرد در ضخامت های مختلف قابل تولید می باشد علاوه بر تامین نیاز بازار و افزایش درآمد با توجه به کاهش نیروی انسانی مورد نیاز و افزایش کیفیت محصولات تولیدی موجب توسعه خدمات این کارگاه ها خواهد شد.

شرکت اروم فرید ماشین با طرح فروش اقساطی ماشین آلات خاموت‌زن اتوماتیک فرصت مناسبی برای این شرکت ها فراهم آورده است که با هزینه اولیه کم کارگاه خود را به دستگاه خاموت زن CNC تجهیز نمایند. لطفا جهت مشاوره و شرایط خرید اقساطی دستگاه ها با مشاورین مستقر در شرکت تماس بگیرید.