دستگاه خم و برش میلگرد اتوماتیک – خاموت زن

دستگاه خم و برش میلگرد بصورت اتوماتیک

جهت سهولت کار شرکتها و پیمانکاران ساختمانی اروم فرید ماشین اقدام به تولید دستگاه خم و برش میلگرد بصورت اتوماتیک نموده است که علاوه بر کار برش میلگرد، خم میلگرد با دقت بسیار بالا را نیز انجام می دهد. آرماتوربندی که در اصل همان بافت میلگرد هست. از حساس‌ترین و دقت‌ترین قسمت‌های ساختمانی بتنی می‌باشد؛ زیرا کلیه نیروهای کششی در ساختمان بوسیله میلگردها تحمل می‌شود.

دستگاه خم و برش میلگرد اروم فرید طوری طراحی شده است که کار با این دستگاه راحت باشد و نیاز به آموزش خاصی ندارد و اپراتور آرماتور بند به سهولت بتواند با آن کار کند. از این رو گروه ماشن سازی اروم فرید اقدام به تولید انواع دستگاه خم و برش میلگرد با نام تجاری UFM کرده است.

دستگاه های خم و برش میلگرد و آرماتور UFM با آیین نامه و استاندارد خم و برش میلگرد کاملاً مطابقت دارد و مورد تایید نظام مهندسی ساختمان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با انواع دستگاه خم و برش میلگرد لطفا به صفحه دستگاه های خاموت زن اتوماتیک ما رجوع کرده و جزئیات هر دستگاه را در صفحه مربوط به خود مشاهده نمائید. و جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های تخصصی در زمینه انتخاب بهترین دستگاه متناسب با نیاز خودتان با مشاورین مستقر در شرکت در ارتباط باشید.

دستگاه خم و برش میلگرد