محصولات و تولیدات

انواع ماشین آلات CNC تولید خاموت از میلگرد اروم فرید ماشین

یکی از تولیدات اصلی گروه صنعتی اروم فرید ماشین دستگاه های هوشمند و تمام اتوماتیک خاموت زن (دستگاه خمکن میلگرد و آرماتور) می باشد که در نوع خود در کشور بی نذیر می باشد.

امروزه استفاده از میلگرد و خاموت در اسکلت ساختمان جزو لاینفک مصالح در ساخت و ساز و امور عمرانی و بنایی می باشد. قبل ها میلگرد مورد استفاده در ساختمان بصورت دستی شکل داده می شد که زمان بر و هزینه بر بود. گروه صنعتی اروم فرید ماشین با توکل بر خدا و دانش و تجربه داخلی اقدام به تولید دستگاه های تمام اتوماتیک خاموت زن در کشور نموده که تکنولوژی کاملا بومی را دارا می باشد.

این دستگاه مناسب برای انبوه سازان، پروژه های سد سازی و … می باشد که در تیراژ بالا و با دقت بسیار بالا و دور ریز نا چیز خاموت های مورد نیاز آرماتور و بتن را در کمترین زمان تولید می نماید و همچنین این دستگاه مناسب جهت سرمایه گذاری و تولید خاموت بصورت انبوه و عرضه آن برای شرکت های ساختمانی که در مقیاس کوچک اقدام به احداث بنا و تاسیسات ساختمانی می نماید مناسب می باشد و به عنوان یک سرمایه گذاری خوب میتوان روی این دستگاه حساب کرد.

همه دستگاه های خاموت زن تولیدی گروه ماشین سازی اروم فرید اتوماتیک بوده و با یک کاربر که صرفا عمل نظارت و کنترل دستگاه را بر عهده خواهد داشت نیاز خواهد داشت.

جهت مشاهده مشخصات فنی مربوط به دستگاه های خاموت زن لطفا بر روی لینک های مرتبط کلیک کنید

تا جزئیات بیشتری از این دستگاه ها در اختیار داشته باشید و در صورت نیاز در ساعات کاری میتوانید با متخصصین شرکت بصورت تلفنی یا آنلاین در ارتباط باشید.

دستگاه خاموت زن اتوماتیک دستگاه میلگرد خمکن دستگاه خاموت زن دستگاه خاموت زن اروم فرید دستگاه خاموت زن تمام اتوماتیک دستگاه خاموت زن اتوماتیک تک فاز و سه فاز خاموت زن وخمکن میلگرد مکانیک دستگاه خاموت زن با بهترین کیفت دستگاه های برش و خم میلگرد